Organigramă

SPORT CLUB MUNICIPAL GLORIA BUZAU 

ORGANIGRAMA

SPORT CLUB MUNICIPAL GLORIA BUZAU

Nr.

Crt.

Nume si prenume

Functia de conducere

Functia de executie

Nivelul studiilor

Treapta /grad profesional

1.

ION CAZAN

Director

S

2.

Director adjunct

S

Compartiment contabilitate

3.

Baciu Dragos

Contabil sef

S

4.

Busoi Laurentiu

Contabil

S

IA

5.

Chesim Cristian

Casier

M

Compartiment Juridic, Resurse Umane

6.

Gheorghiu Ion

Consilier Juridic

S

IA

7.

Andreias Florina

Inspector de Specialitate

S

IA

Compartiment secretariat, Arhiva

8.

Maracine Violeta -Luminita

Referent

M

IA

Administrator baze sportive

9.

Mihaila Alin – Florin

Inspector de Specialitate

S

IA

10.

Oprea Ana -Maria

Administrator

M

IA

11.

Magaziner

M

IA

12.

Sofer

M/G

I

13.

Tiru Vasile Laurentiu

Muncitor calificat – Motorist

M/G

I

14.

Vlagioiu Radu – Daniel

Muncitor calificat o sanitare– instalator instalatii tehnico sanitare si gaze

M/G

II

15.

Vlasceanu Stefan

Muncitor necalificat – amenajator baza sportiva

M/G

I

16.

Muncitor necalificat

M/G

I

17.

Muncitor necalificat

M/G

I

18.

Muncitor necalificat

M/G

I

Nr.

Crt.

Nume si prenume

Functia de conducere

Functia de executie

Nivelul studiilor

Treapta /grad profesional

19.

Muncitor necalificat

M/G

I

20.

Bucatar

M/G

I

21

Ingrijitor

M/G

I

Compartiment Medical si Kinetoterapie

22.

Namolosanu Ionut

Kinetoterapeut

S

I

23.

Paraschiv Stanciu

Medic specialist ortoped

S

I

Sectia Handbal

24.

Radu Bogdan – Lucian

Sef sectie

CAS

25.

Ilie Romeo

Antrenor principal

CAS

26.

Milos Stefan

Antrenor secund

CAS

27.

Horja Alina

Jucator

CAS

28.

Bujoiu Laura

Jucator

CAS

29.

Mures Madalina

Jucator

CAS

30.

Ciuplea Cristina

Jucator

CAS

31.

Vlad Nicoleta Bianca

Jucator

CAS

32.

Lupu Alina Georgiana

Jucator

CAS

33.

Drugau Gabriela

Jucator

CAS

34.

Matei Denisa Nicoleta

Jucator

CAS

35.

Vrabie Alexandra Gabriela

Jucator

CAS

36.

Dragu Cristina Alina

Jucator

CAS

37.

Tabarcea Roxana

Jucator

CAS

38.

Micu Ana Maria

Jucator

CAS

39.

Ionescu Anca Elena

Jucator

CAS

40.

Casian Elena

Jucator

CAS

Pitigoi Andrei

Fotoreporter

CAS

Sectia Rugby

41.

Alexandru Ştefan Tudorel

Sef sectie

CAS

42.

Mersoiu Costica

Antrenor principal

CAS

43.

Nitu Teodor

Antrenor secund

CAS

44.

Tudor Nicolae

Antrenor principal juniori

CAS

45.

Georgescu George

Antrenor secund juniori

CAS

46.

Baboiu Nicu

Jucator

CAS

47.

Baraulea Ionut Madalin

Jucator

CAS

48.

Boian Mihail

Jucator

CAS

49.

Botan Dorin

Jucator

CAS

50.

Bulearca George Adrian

Jucator

CAS

51.

Carlescu Dan Constantin

Jucator

CAS

52.

Cocirla Laurentiu Ionut

Jucator

CAS

53.

Constantin Ion

Jucator

CAS

54.

Cosereanu Sorin Daniel

Jucator

CAS

55.

Deaconescu Daniel

Jucator

CAS

56.

Dogaru Andrei Alexandru

Jucator

CAS

57.

Gongu Andrei Alexandru

Jucator

CAS

58.

Grigore Lucian Claudiu

Jucator

CAS

59.

Iordan Ion Florin

Jucator

CAS

60.

Basceanu Alexandru Constantin

Jucator

CAS

61.

Dumitrache Alin Ionut

Jucator

CAS

62.

Manicu Gheorghita

Jucator

CAS

63.

Moise George Ionut

Jucator

CAS

64.

Neacsu Andrei

Jucator

CAS

65.

Platon Ionut Catalin

Jucator

CAS

66.

Sandu Andrei

Jucator

CAS

67.

Spatarescu Cristian Ionut

Jucator

CAS

68.

Taranu Florin Daniel

Jucator

CAS

69.

Tatu Florin Cornel

Jucator

CAS

70.

Trifan Marius Sorinel

Jucator

CAS

71.

Matache Valentin Madalin

Jucator

CAS

72.

Bratosin Adrian Nicolae

Jucator

CAS

73.

Caloian Petrica Madalin

Jucator

CAS

74.

Lungu Andrei

Jucator

CAS

Tereaca Auras

Fotoreporter

Sectia Fotbal

75.

Timis George

Antrenor coordonator

CAS

76.

Tudose Vasile

Antrenor principal

CAS

77.

Craciun Marian

Antrenor principal juniori

CAS

78.

Jipa Constantin

Antrenor secund juniori

CAS

79.

Muresan Dumitru

Delegat oficial

CAS

80.

Boboc Danut

Maseur

CAS

81.

Musat Cristian

jucator

CAS

82.

Zaplaic Cristian

jucator

CAS

83.

Poterasu Daniel

jucator

CAS

84.

Campeanu Andrei

jucator

CAS

85.

Craciun Alexandru

jucator

CAS

86.

Baciu Marian

jucator

CAS

87.

Guiu Ionut

jucator

CAS

88.

Parvu Leontin

jucator

CAS

89.

Dumitru Lilica Nicolae

jucator

CAS

90.

Rusu Silviu

jucator

CAS

91.

Movileanu Ionut

jucator

CAS

92.

Serbanoiu Georgian

jucator

CAS

93.

Andrei Valentin

jucator

CAS

94.

Geanta Marius

jucator

CAS

95.

Solcanea David

jucator

CAS

96.

Moise Ionut

jucator

CAS

97.

Ionita Dragos

jucator

CAS

98.

Rusu Iulian

jucator

CAS

99.

Marcu Alin

jucator

CAS

100.

Modruz Mihai

jucator

CAS

101.

Rusu Silviu

jucator

CAS

102.

Balan Georgian Alin

jucator

CAS

103.

Manaila Cosmin Marian

jucator

104.

Malaia Sorin

jucator

105.

Cernat Gabriel

Fotoreporter

CAS

106.

Ghizdeanu Georgiana

Asistent medical

CAS

SAH

107.

Popescu D. Ion

Antrenor coordonator

CAS

108.

Grigore Nicolae Petre

Antrenor

principal

CAS

109.

Slabu Nistor

Antrenor

CAS

110.

Pavlov Mircea

Antrenor

CAS

111.

Dragomanu Vasile

Antrenor

CAS

112.

Basturea Ianis

Jucator

CAS

113.

Basturea Darius

Jucator

CAS

114.

Craciun Luca

Jucator

CAS

115.

Voicu Teodor

Jucator

CAS

116.

Popescu Stefan

Jucator

CAS

117.

Stan Andrei Mihaita

Jucator

CAS

118.

Nedelcu Teodor

Jucator

CAS

119.

Berechet Stefan

Jucator

CAS

120.

Ciulic Raducu

Jucator

CAS

121.

Iordachescu George

Jucator

CAS

122.

Iustin Silviu

Jucator

CAS

123.

Vasilescu Rares

Jucator

CAS

ATLETISM

124.

Tudorie Dumitru

Antrenor Coordonator

CAS

125.

Cucu Riki Valentin

Antrenor

CAS

126.

Popa Vasile

Antrenor

CAS

MODELISM

127.

Ene Alina

Antrenor Coordonator

CAS

128.

Nica Ovidiu

Antrenor

CAS

129.

Filip Cristi

Sportiv

CAS

130.

Bucuroiu Elena

Sportiv

CAS

131.

Dascalu Dora

Sportiv

CAS

Sectia Tenis de Masa

132.

Ciubotaru George

Antrenor Coordonator

CAS

133.

Soare Iulian

Antrenor

CAS

134.

Soare Nicolae

Antrenor

CAS